Dursun Özbek de Mehmet Büyükekşi’nin gitmesini istiyor: İkna etmeye çalışacağım

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Türkiye Futbol Federasyonu’nun aldığı seçim kararı hakkında düşüncelerini paylaştı. Özbek, “Bizce de TFF seçiminin daha erken bir tarihte yapılması esastır fakat bunun diyalogla çözülmesi gerektiğini düşünüyorum. Uzlaşmanın sonuç vereceğini düşünüyorum. En azından bu denenmeli. Sayın Mehmet Büyükekşi ile görüşerek ikna etme çabasındayım” dedi.

Dursun Özbek de Mehmet Büyükekşi’nin gitmesini istiyor: İkna etmeye çalışacağım
REKLAM ALANI
Yayınlama: 16.04.2024
A+
A-

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, bugün gerçekleştirilecek olan Kulüpler Birliği toplantısı öncesinde açıklamalarda bulundu. Türkiye Futbol Federesyonu’nun aldığı seçim kararı hakkında konuşan Özbek, “Bizce de TFF seçiminin daha erken bir tarihte yapılması esastır fakat bunun diyalogla çözülmesi gerektiğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Galatasaray başkanı Dursun Özbek’in açıklamalarında satır başları şu şekilde:

“SEÇİM DAHA ERKEN YAPILMALI”

“İmza kampanyasının artık bir gerekliliği kalmadığını düşünüyoruz. Bizce de TFF seçiminin daha erken bir tarihte yapılması esastır fakat bunun diyalogla çözülmesi gerektiğini düşünüyorum.

BÜYÜKEKŞİ’Yİ İKNA ETME ÇABASINDAYIM”

Uzlaşmanın sonuç vereceğini düşünüyorum. En azından bu denenmeli. Sayın Mehmet Büyükekşi ile görüşerek ikna etme çabasındayım. Sonuç alınamazsa sonrasında ne yapılacağına bakılmalı. Kulüpler Birliği’nin birliği bozulmamalı.”

ALİ KOÇ İLE GÖRÜŞECEK

Başkan Özbek, Kulüpler Birliği Başkanı Ali Koç ile bu konuda bir fikir alışverişi yapılıp yapılmadığı ile ilgili gelen soruya “Bugün yapacağız” diye yanıt verdi.

31 Mart Yerel Seçim Sonuçları İçin Tıklayın

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.