İstanbul’da akılalmaz olay! Metroda polise yakalanan kadın soyundu

Şişli Mecidiyeköy metro istasyonunda polisin pasaport kontrolü yapmak istediği Kenyalı kadın, oturma izni olmayınca soyunarak polise direndi. Polisler, kadının üstünü örtmek için battaniye örterken görüntü alan 2 şahıs polise hakaret edince gözaltına alındı.

İstanbul’da akılalmaz olay! Metroda polise yakalanan kadın soyundu
REKLAM ALANI
Yayınlama: 29.04.2024
A+
A-

İstanbul‘da metro istasyonunda polisin pasaport kontrolü sırasında ilginç bir olay yaşandı. Kenyalı bir kadın, oturma izni olmayınca soyunarak polise direndi. Arbedede polis ekibi, kadına üstünü örtmek için battaniye ile müdahale etti.

Dün saat 13.00 sıralarında Şişli Mecidiyeköy metro istasyonunda öğle saatlerinde kimlik kontrolü yapan polis ekibi, Kenya uyruklu bir kadını durdurdu. Ancak oturma izni biten ve üstünde pasaportu olmayan kadın, polise tartışmaya başladı. O esnada kadına gözaltına alınmamak için soyunmaya başladı. İç çamaşırıyla kalan kadına, kadın polis memurları üstünü örtmek için battaniye ile müdahale etti.

GÖRÜNTÜ ALANLAR GÖZALTINA ALINDI

Kadın gözaltına alınacağı esnada metro istasyonundaki iki şahıs, o anları kayıt altına almaya başladı. Polise çeşitli iftira ve hakaretlerde bulunan iki şahıs, uyarılara rağmen izinsiz olarak kayıt almaya devam edince polis tarafından gözaltına alındı. Pasaportu olmayan ve oturma izni biten kadın, emniyette ifadesinin alınması ve adli işlemlerinin yapılması sonrasında sınır dışı işlemlerinin tamamlanması için geri gönderme merkezine gönderildi.

Kadın ayrıca kendisini izinsiz kayıt altına alan iki şahıstan da şikayetçi oldu. Gözaltına alınan iki şahıs, E.V. ve kadın E.E.’nin emniyette çeşitli suçlardan 12 adet kaydı olduğu ortaya çıktı. Şahısların adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

İstanbul'da akılalmaz olay! Metroda polise yakalanan kadın soyundu

İstanbul'da akılalmaz olay! Metroda polise yakalanan kadın soyundu

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.