Kamuya 1.360 personel alınacak

Gelir İdaresi Başkanlığı, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu ile TÜBİTAK Raylı Ulaşım Teknolojileri Enstitüsünde görev yapmak üzere 1.360 kişi işe alınacak.

Kamuya 1.360 personel alınacak
REKLAM ALANI
Yayınlama: 25.12.2023
A+
A-

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, kamuda istihdam edilmek üzere 1.360 kişi işe alınacak.

GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞINA 1.271 PERSONEL ALINACAK

Buna göre, Gelir İdaresi Başkanlığı sınavla 1.271 gelir uzman yardımcısı alacak. Adaylar başvuru sırasında öncelik sırasına göre 5 ili tercih edebilecek. Başvurular 15 Nisan’da başlayacak ve 25 Nisan Perşembe günü sona erecek.

Kurum aynı zamanda 50 devlet gelir uzman yardımcısı istihdam edecek. Sınava ön başvurular 7-13 Mart’ta, nihai başvurular ise 22-28 Mart’ta alınacak. Her iki işe alım için giriş sınavları yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamada yapılacak.TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINA UZMAN VE DENETÇİ ALINACAK Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu da 8 denetçi ve 29 uzman personel alımı gerçekleştirecek. Adaylar sınava kurumun internet sitesinden (https://www.tkdk.gov.tr) elektronik başvuru yapacak. Başvurular 29 Aralık’ta başlayacak ve 7 Ocak’ta sona erecek.

TÜBİTAK’ın Raylı Ulaşım Teknolojileri Enstitüsünde görev yapmak üzere 2 personel istihdam edilecek. İş başvuruları https://kariyer.tubitak.gov.tr üzerinden 3 Ocak’a kadar yapılabilecek.

Kamuya 1.360 personel alınacak

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.