Münevver Karabulut’un babası: Dublörünü yapar yollarlar, otopsi fotoğraflarına inanmıyorum

Cem Garipoğlu gerçekten öldü mü? Ortaya çıkan otopsi fotoğraflarıyla yeniden gündeme gelen konuda açıklama yapan Münevver Karabulut’un babası Süreyya Karabulut, “Fotoğraflarla bu iş olur mu? Dublörünü yapar yollarlar” diyerek fotoğraflara inanmadığını belirtti.

Münevver Karabulut’un babası: Dublörünü yapar yollarlar, otopsi fotoğraflarına inanmıyorum
REKLAM ALANI
Yayınlama: 02.05.2024
A+
A-

Süreyya Karabulut, otopsi raporlarında yer alan fotoğrafların Cem Garipoğlu’na ait olduğu konusunda şüpheleri olduğunu söyledi.

Cem Garipoğlu tarafından katledilen Münevver Karabulut’un babası Süreyya Karabulut, 10 yıl sonra ortaya çıkan otopsi fotoğrafları hakkında ilk kez konuştu. Sunuculuğunu Nur Tuğba Namlı ve Hakan Ural’ın yaptığı ‘Neler Oluyor Hayatta’nın bugünkü bölümüne telefonla bağlanan Süreyya Karabulut, otopsi raporlarında yer alan fotoğrafların Garipoğlu’na ait olduğu konusunda şüpheleri olduğunu söyledi.

“DUBLÖRÜNÜ YAPAR YOLLARLAR”

Dava sürecinde Adli Tıp Kurumu’nda yapılan şaibeli işlemlere dikkat çeken Karabulut, “Fotoğraflarla bu iş olur mu? Dublörünü yapar yollarlar. Geçmişte Adli Tıp Kurumu’nda uğradığım haksızlıktan sonra, ben nasıl odur diyeyim yani. İnanmıyorum. Kumpasın içindeyim” dedi.

Münevver Karabulut'un babası: Dublörünü yapar yollarlar, otopsi fotoğraflarına inanmıyorum

“MEZARIN AÇILMASINI İSTİYORUM”

Fotoğraflarla şüphelerinin giderilmediğini söyleyen Süreyya Karabulut, mezarın açılması gerektiğini şu sözlerle dile getirdi: “İşi ört bas etmek isteyen güçlü bir aile var karşımda. Ben nasıl inanayım, nasıl güveneyim? Bir an önce mezarın açılmasını talep ediyorum. Ben fotoğraflardan tatmin olmadım. Mezarın açılmama kararındaki ısrar, beni daha da şüpheye düşürüyor. İlahi adalet diye bir şey var. Er ya da geç adalet yerini bulacak. Mezarın açılması için mücadele etmeye devam edeceğim.”

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.