O.D Otomotiv ile Güvenli ve Hızlı Araç Alımı

O.D Otomotiv ile Güvenli ve Hızlı Araç Alımı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 27.06.2024
A+
A-

O.D Otomotiv ile Güvenli ve Hızlı Araç Alımı

O.D Otomotiv, 2020 yılından itibaren Anonim şirket olarak faaliyet göstermekte olup, otomotiv, otomotiv bakım servisi, inşaat ve güzellik salonları gibi çeşitli sektörlerde yatırım ve istihdam sağlamıştır. Yakın zamanda turizm ve gıda sektörlerini de hedefleri arasına almıştır. Kuruluşundan bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vererek müşteri portföyünü genişletmiştir. Güven esaslı çalışan firma, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde temsilcilik bürolarına sahiptir.

Firmanın satışa sunduğu araçlarda 340.000 km altında olmak şartıyla şase, podyo, direk ve airbag işlemli, kilometresi ile oynanmış araçları katiyen bünyesine alıp satışa sunmaz. Tramer kaydı araç satış bedelinin %30’unu geçmez. Araç satışları sonrası desteğini her zaman müşterilerine vermiştir. Peşin ya da vadeli araç alan müşterilerin araçlarında, marka ve model gözetmeksizin tüm periyodik bakımları kendi serviste yapılarak teslim edilir. En doğru aracı en uygun ödeme koşullarıyla sunar. Türkiye’nin sayılı finans kuruluşlarının yetkili bayisidir.

O.D Otomotiv ile Güvenli ve Hızlı Araç Alımı

Senetli Sistem

Tüketici, ister bizim kendi bünyemizdeki aracı almak istesin, isterse bireysel bir satıcıdan araç almak istesin, süreç müşteri müracaat formu ile başlar. Kaydı alınan tüketicinin mali verileri değerlendirildikten sonra maksimum %30 peşinatla ve kalanı elden senetle aracın satış süreci devam eder. Taksit tutarları 12, 24, 36 ay olup banka vade oranlarıyla aynı seviyeye yakın ödeme tabloları çıkarılır. Araç, müşterinin adı üzerine satış verilir ve borç kadar araç üzerine rehin konur. Araç borcu bitene kadar kaskolu olmak şartıyla trafiğe çıkar. Müşteri, taksit ödemelerini vadesinden önce kapatmak isterse kalan ana para alınır ve vade farkı silinir. Müşteri senet ödemelerini bankaya yapar; elden nakit kabul edilmez ve yatırılan her ödeme mutlaka açıklamalı olmak zorundadır.

O.D Otomotiv ile Güvenli ve Hızlı Araç Alımı

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.